شرکت افق تأمین انرژی طوس

سهم ۳۰درصدی نیروگاه طوس در تأمین برق پایدار

مدیرعامل شرکت افق تأمین انرژی طوس گفت: نیروگاه حرارتی طوس توانسته است در اوج مصرف بار سهم حدود ۳۰ درصدی از تولید برق مردم مشهد را کسب کند.

به گزارش دفتر ارتباطات، رسانه و امور بین الملل شرکت مدیریت توسعه انرژی تأمین (تدکو) صادق صالحی مدیرعامل شرکت افق تأمین انرژی طوس با اشاره به شکسته شدن رکورد مصرف برق در شهر مشهد، گفت: در روزهای ۲۱ و ۲۶ تیر ماه، رکورد اوج بار مصرف برق در شهر مشهد نسبت به سال گذشته شکسته شد.

وی ادامه داد: بر اساس اعلام مسئولین برق استان خراسان رضوی در ۲۶ تیرماه اوج مصرف برق در مشهد در ساعت ۱۳ به ۱،۸۶۱ مگاوات رسید، این در حالی است که اوج بار سال گذشته در این شهر ۱،۷۸۶ مگاوات بوده است.

صالحی با تاکید بر تلاش شبانه روزی پرسنل نیروگاه طوس برای خدمت رسانی به زائران اباعبدالله در هفته های اخیر، افزود: مجموعه شرکت افق تأمین انرژی طوس از سال گذشته تمامی اقدامات لازم جهت تولید حداکثری برق در پیک تابستان را انجام داده است و اکنون همزمان با افزایش میزان مصرف برق در شهر مشهد مفتخریم که نیروگاه حرارتی طوس توانسته است در اوج مصرف بار سهم حدود ۳۰ درصدی از تولید برق مردم مشهد را کسب کند و این در حالیست که نیروگاه طوس در طول سال گذشته حدود ۴۳ برق استان خراسان رضوی را تأمین کرده است.

نوشتهٔ پیشین
هماهنگی‌های نهایی برای برگزاری دوره آموزشی در ژاپن انجام شد
نوشتهٔ بعدی
جلسه اول؛ 1397/10/15

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید