جزییات برگزاری 11 کارگاه و پنل تخصصی در جشنواره و فن‌بازار صنعت برق

در نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران 11 کارگاه و پنل تخصصی برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، همزمان با بیست‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق، نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران برپا می‌شود؛ برگزاری پنل‌ها و کارگاه‌های تخصصی از برنامه‌های علمی جانبی این دوره از جشنواره است.
بر این اساس، نشست تخصصی «چالش‌ها و راهکار‌های همکاری‌های فناورانه بین شرکت‌های بزرگ و استارتاپ‌ها (از منظر شرکت‌های بزرگ)» روز سه‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۳ در کارگاه تخصصی (سالن ۴۰) و کارگاه تخصصی «اخذ گواهینامه‌های انطباق بین المللی» در سالن صدف خلیج فارس برگزار می‌شود.
همچنین در دومین روز، شاهد برگزاری پنل تخصصی «روش‌های تامین مالی برای واحد‌های فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان» در کارگاه تخصصی (سالن ۴۰) و سخنرانی با موضوع «طراحی و پیاده‌سازی و استقرار سامانه مدل‌سازی On-line پراکنش آلاینده‌های گازی و ذرات معلق در یک نیروگاه منتخب» در سالن صدف خلیج فارس راس ساعت ۱۰ صبح خواهیم بود.
«روش‌های تامین مالی در حوزه تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق» ساعت ۱۱:۳۰ در سالن صدف خلیج فارس و «تحول دیجیتال در صنعت برق: انتظارات بخش خصوصی از دولت» ساعت ۱۳ در کارگاه تخصصی (سالن ۴۰) از دیگر نشست‌های تخصصی در روز دوم است.
سخنرانی با موضوع «نقش ماشین‌های الکتریکی مدرن در افزایش بهره‌وری انرژی الکتریکی»، «فرصت‌های همکاری شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان در صنعت برق کشور» و «مروری بر مبحث بازتوانی نیروگاه‌های حرارتی در روز سوم، از ساعت ۹ صبح در کارگاه تخصصی (سالن ۴۰) برگزار می‌شود.
همچنین در روز پایانی کارگاه تخصصی با موضوع «نکات اجرایی و کاربردی در زنجیره تامین، احداث و نگهداشت نیروگاه‌های تجدپذیر» در سالن صدف خلیج فارس و «تجاری سازی نتایج تحقیقات صنعت برق‌» در سالن کارگاه تخصصی (سالن ۴۰) ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.
​نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران، با هدف به هم‌رسانی فناوران و جامعه دانشگاهی با صنعت و رفع چالش‌های صنعت برق، ۲۳ تا ۲۶ آبان هم‌زمان با بیست‌و‌سومین نمایشگاه صنعت برق، در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است علاقه‌مندان در صورت دریافت صدور گواهی حضور در کارگاه، می‌توانند از طریق سایت https://event.moe.gov.ir/workshop ثبت نام کنند و در صورت حضور، گواهی برای آنان صادر می‌شود.

استارتاپ, جشنواره و فن‌بازار تخصصی صنعت برق, نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق, نیروگاه‌های تجدیدپذیر, نیروگاه‌های حرارتی
نوشتهٔ پیشین
انتشار شماره جدید نشریه «نیرو و سرمایه»

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید